Pieszczoty

Pieszczoty są jak preludium do seksu. A poznanie jego tajników doprowadzi was na szczyt rozkoszy.

Twarz

Delikatne pieszczoty twarzy za pomocą lekkiego opukiwania opuszkami palców policzków, skroni i uszu z pewnością sprawią ci wiele przyjemności. Szczególnie płatki uszu są wrażliwe na delikatne kąsanie. Ponadto partner powinien wymasować okrężnymi ruchami kciuków twoje czoło. Na koniec warto, by poświęcił chwilę okolicy ust. Dotykanie ich opuszkami palców i całowanie to doskonała pieszczota nie tylko dla ust, ale również dla języka.

Dłonie i ramiona

Mocniejszy masaż ramion pomoże ci się rozluźnić i zrelaksuje napięte mięśnie. Przyjemność sprawi ci lekkie opukiwanie rąk palcami na całej ich długości, następnie ugniatanie kciukiem palca, a na końcu oklepywanie powierzchnią dłoni. Szczególnie wrażliwe na pieszczoty języka są wewnętrzna strona dłoni i ich krawędzie, miejsca między palcami i opuszkami palców. Wiele kobiet niezywkle podnieca, gdy partner całuje i ssie ich palce.

Brzuch

Brzuch należy masować okrężnymi ruchami z góry na dół, kierując kciuk od pępka do wzgórka łonowego. Następnie ten sam ruch można powtórzyć za pomocą całej dłoni. Masaż wykonywany przez mężczyznę powinien być delikatny, ale zdecydowany. Miejscem szczególnie wrażliwym na dotyk jest pępek. Warto, by szczególnie temu miejscu twój partner poświęcił nieco więcej czasu, pieszcząc je okrężnymi ruchami językiem. A od pępka jest juz bardzo blisko do wzgórka łonowego. Partner może zacząć pieszczoty tego miejsca takim ruchem języka, jakby chciał wygładzić kształt rzeźby. Zmiany w nasileniu i tempie pieszczot sprawią, że z pewnością poczujesz wyjątkową przyjemność.

Stopy

W stopach znajduje się około 70 tysięcy zakończeń nerwowych. Nic więc dziwnego, że wiele kobiet sam masaż stóp doprowadza do orgazmu. W pieszczotach stóp najważniejszą rolę odgrywa siła dotyku. Musi być dość mocny, ale nie powodował łaskotek, aby też nie za mocny, by nie sprawiał bólu. Twój partner powinien zacząć masaż od delikatnego głaskania dłonią podeszwy każdej ze stóp, by przejść do okrężnego dotyku kciukiem. Ruchy powinny być miękkie i płynne. Następnie warto skupić się na każdym z palców „wyciągając” je i masując, a także pieszcząc językiem i ustami. Twój partner powinien szczególnie zająć się środkową częścią każdego z palców, bo ma ona bezpośrednie połączenie nerwowe z genitaliami. Nie można również zapomnieć o pieszczotach krawędzi stopy, bo są one bardzo wrażliwe na dotyk językiem i lekkie rytmiczne uciskanie palcami.

Plecy

Plecy to miejsce wręcz stworzone do masażu. Szczególną przyjemność osiągniesz, jeśli partner będzie masował ci plecy całą powierzchnią dłoni z góry na dół, od karku do pośladków, a następnie ruchami kolistymi za pomocą kciuków. Okolice kręgosłupa natomiast warto pieścić językiem. Gdy dotyk partnera sprawi ci szczególną przyjemność, daj mu do zrozumienia, że chciałabyś, aby poświęcił temu miejscu dłuższą chwilę.

Piersi

Choć powszechnie wiadomo, że kobiece piersi to strefa erogenna, warto by partner nie ograniczał się w pieszczotach jedynie do całowania brodawek. Najpierw więc powinien ująć w dłonie całe piersi i delikatnie, ale też rytmicznie je masować, a dopiero po chwili zająć się pieszczeniem brodawek. Ważne, by partner zmieniał sposób ich dotykania: od muskania otwartą dłonią, po lekkie trącanie wargami i językiem.

Pośladki

Ze względu na grubszą warstwę tłuszczową kobiety lubią, by partner nieco mocniej pieścił je w tym miejscu. Szczególnie podniecający może okazać się ruch kciuka od dolnej części pośladków ku górze, rytmiczne ich uciskanie całą powierzchnią dłoni, a także rytmiczne i intensywne pocałunki. Twój partner może również delikatnym kolistym ruchem pieścić bardzo czułe miejsce znajdujące się między pośladkami, a także przez chwilę uciskać kciukiem kość ogonową.

Wagina

Pieszczoty okolic wejścia do pochwy i łechtaczki twój kochanek może wykonywać najpierw dłonią i palcami, ale będą one o wiele bardziej ekscytujące, jeśli użyje języka i ust. Wiele zakończeń nerwowych zbiega się tuż pod wejściem do pochwy, dlatego dotyk w tym miejscu jest tak bardzo podniecający dla kobiety. Wnętrze pochwy można drażnić rytmicznymi kolistymi ruchami palców. Pieszczoty tych okolic powinny być intensywne, ale też niezwykle delikatne.

Kategoria: Bez kategorii