Niezapomniana wycieczka

Wreszcie po wielu latach wyrzeczeń udało nam się z mężem zorganizować wymarzone wakacje. Tego lata wybraliśmy się z mężem do Chorwacji.

Ja mam 38 lat i jestem niewysoką blondynką ( do tego lata wydawało mi się , że niezbyt interesującą) mój mąż 40 lat to taki typ misiu do rany przyłóż ale nie w te wakacje. A było to tak.Chcieliśmy wreszcie odpocząć i zaszaleć. Dawno marzyliśmy  o samotnym wypadzie i całkowitym oddaniu się rozkoszy i zabawie. I stało się. Wyjechaliśmy z samego rana. Było tak ciepło , że zgodziłam się jechać tylko w samej mini i koszulce bardzo uwydatniającej peirsi. W czasie jazdy zaczęłam się onanizować moim małym dildo żeby podgrzać atmosferę. Mąż obiecał mi że jeszcze w Czechach zatrzymamy się na małe co nieco i pierwsze w życiu opalanko na plaży nudystów o czym zawsze marzyłam. Gdy się tak podniecałam mąż jeszcze przed Polską granicą zatrzymał się i niespodziewanie wziął do samochodu dwóch autostopowiczów. Byli młodzi i mięli napisane na kartce Chorwacja. To mnie całkiem zaskoczyło. Miałam właśnie dildo w cipce którego ze strachu iszoku nie wyjęłam tylko spódniczką przykryłam. Mąż szyderczo spojrzał się na mnie i zrozumiałam ze zrobił to celowo ten „misiu”. Jechaliśmy tak przez jakiś czas ja z przodu z mężem a oni z tył. To zaczęło mnie podniecać i czułam ,  ze dildo roi się mokre. Mąż zatrzymał się na parkingu i wysiadamy. Oni wysiedl i mogłam spokojnie wyjąć całkiem mokre dildo z cipy. Byłam ostro napalona i to było widać . Kawka głupia gadka i wzrok chłopaków wędrujący po moim ciele.
Godzinę później zatrzymaliśmy się na czeskiej plaży nudystów jak obiecał mąż. Powiedzieliśmy pasażerom że idziemy się opalać i jak chcą to mogą się przyłączyć. Przytaknęli.
To była moja chwila zaraz uwolnię moje już napalone ciało i pokaże obcym samcom. Widziałam wzrok męża to było totalne podniecenie. Kręcąc pupom zdjęłam z siebie ubranie pokazując wszystko. Moje niewielkie cycki i wygolona cipa tak ich zahipnotyzowały, że czułam ich wzrok ciągle.  Tak było przez godzinę potem mąż popieścił moją szparkę na ich oczach co ich ośmielło i zrobili mi kilka fotek. To mnie rozpaliło. Musiałam poczuć fiuta . Wstałam i ruszyłam w kierunku lasu biorąc z torby gumki. Mąż ruszył od razu za mną. Bez zbędnych zabaw założył gumkę i zaczął mnie pieprzyć od tył. Po paru dobrych minutach ostrego pieprzenia przed moją twarz stanął na baczność duży fiut jednego z autostopowiczów. Byłam tak nakręcona , że nie patrząc na nic po prostu wzięłam pałę do buzi. Pierwszy raz miałam dwa drągi i to był odlot. Mąż przerwał walenie mojej cipy i wtedy poczułam innego fiuta jak wchodzi w moje ciało. Dwa obce fiuty mnie brały !
Rytmicznie pieprzyli mnie w cipę i buzię  mąż robił mi zdjęcia. Wtem jeden się położył a mój facet i gość który walił mnie w buzię wzięli mnie i delikatnie zaczęli mnie sadzać na leżącego pałę.Poczułam go na pupie i zrozumiałam. Nadziałam się pupą a oni rozwarli mi nogi  i mąż powieział.
-no młody zakładaj gumkę i cipa jest twoja. Kochanie teraz Cię wypierdolimy we trzech
Kiedy drugi huj wchodził we mnie mąż mnie pocałował a potem dał mi swoją pałę do ssania. Pieprzyli trzy moje dziurki a ja wyłam i jęczałam jak rasowa dziwka. Tak mnie wypieprzyli aż osiągnęłam potężny orgazm.

cdn

12 thoughts on “Niezapomniana wycieczka

  1. chuj od zawsze piszemy przez CH, cienkie, na jedno kopyto jak większość takich opowiadanek, niestety:(

Dodaj komentarz